Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Produkcja wody pitnej

W tej zakładce naszego sklepu internetowego nasi klienci znajda najwyższej jakości filtry do wody. Proponowane urządzenia to oczyszczacze kuchenne podzlewozmywakowe oraz dzbanki zapewniające krystaliczną czystość wody, która chroni nie tylko urządzenia gospodarstwa domowego przed osadzaniem się kamienia, ale także ich użytkowników przed chlorem, związkami organicznymi, metalami ciężkimi, fenolem, bakteriami, wirusami, azotanami, chlorem, żelazem, a także najmniejszymi cząsteczkami poniżej 1 mikrona takimi jak pyłki rośli, cząsteczki dymu tytoniowego czy pigmenty farby.


Każdy z naszych produktów charakteryzuje się nieco innymi właściwościami, parametrami, a także sposobem i miejscem montażu, dlatego zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych domowych urządzeń wyposażonych w filtry kuchenne, które chronią nasze zdrowie i niwelują nieprzyjemny smak i zapach herbaty czy kawy. Gwarantujemy, że pośród naszego asortymentu renomowanych marek znajdą Państwo urządzenie, które spełni wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry