Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Zmiękczanie wody

W tej zakładce naszego sklepu internetowego znajdą Państwo kompaktowe zmiękczacze wyposażone w najbardziej zaawansowany technologicznie filtr wody. Proponowane urządzenia to innowacyjny system oparty na zjawisku, jakim jest odwrócona osmoza, który skutecznie usuwa prawie wszystkie zanieczyszczenia w postaci związków metali ciężkich, wirusów oraz bakterii.

Filtry do wody pitnej zapewniają jej czystość i rozwiązanie wszystkich problemów związanych z jej twardością takich jak np. osady z kamienia na urządzeniach kuchennych czy sucha i podrażniona skóra po kąpieli. System do odwróconej osmozy jest nie tylko bezpieczny dla naszego zdrowia, ale także wydajny i łatwy w montażu. Jedyne, o czym należy pamiętać to okresowa wymiana wkładów oczyszczających. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych zmiękczaczy, pośród których znajdą Państwo idealne rozwiązanie dla swoich potrzeb i oczekiwań, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać odpowiednie urządzenie. 

Zmiękczacze bez...

Nowość w ofercie - zmiękczacze niepotrzebujące prądu

Ceny na zapytanie

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry