Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Odżelaziacze

Chcąc zaproponować naszym klientom najwyższej jakości urządzenia uzdatniające, przygotowaliśmy ofertę, w której znajdą Państwo profesjonalne odżelaziacze wody. Są to specjalistyczne sprzęty, które pełnią funkcję katalizatora pomiędzy rozpuszczonymi cząsteczkami powietrza oraz manganu i żelaza. Poprzez wzmocnienie procesu napowietrzenia urządzenia te mogą skutecznie je wyłapać i odfiltrować.


Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego odmanganiacze to innowacyjne maszyny renomowanych marek MAXIMA oraz ERIE. Są idealnym rozwiązaniem do studni głębinowych, które współpracuje zarówno z hydroforem membranowym, jak i przepływowym. Wyjątkowość tego rodzaju urządzeń polega na całkowitym braku stosowania jakichkolwiek środków chemicznych, ponieważ ich praca polega na biologicznym, w pełni ekologicznym oczyszczaniu. Dodatkowo, całość systemu nie wymaga regularnej konserwacji, gdyż system okresowo wykonuje automatyczne płukanie.


Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych innowacyjnych produktów, które pomogą zadbać o perfekcyjną czystość wody w każdym domu! 

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry