Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Filtry węglowe do wody

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, poza tradycyjnymi rozwiązaniami dla oczyszczania wody pitnej, oferujemy także profesjonalne filtry węglowe do domu marki MAXIMA. Urządzenie do zamontowania w jednym punkcie, zapewnia nieskazitelną czystość w każdym kranie danego budynku.


Filtr do wody MAXIMA, dzięki zawartości węgla, skutecznie usuwa związki organiczne, część metali ciężkich, związki chloru oraz inne, szkodliwe dla naszego zdrowia substancje. Niwelując zawartość wszelkich zanieczyszczeń chemicznych, zdecydowanie poprawia smak oraz zapach przyrządzanych potraw czy napojów. Co ważne, chroni także naszą skórę podczas kąpieli lub prysznicu.


To, co odróżnia go od pozostałych urządzeń tego rodzaju to zastosowanie najnowocześniejszych technologii, które nie wymagają jakichkolwiek konserwacji, ani wymiany elementów oczyszczających.


Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych urządzeń oczyszczających, które pozwolą cieszyć się zdrowym i bezpiecznym domem bez obaw o szkodliwe substancje znajdujące się w naszym jedzeniu czy piciu, a także na skórze.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry