Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Filtry mechaniczne

Dobrej jakości filtry mechaniczne stanowią niezwykle ważny element filtracji wstępnej. Skutecznie usuwają zanieczyszczenia stałe, takie jak piasek, rdza, muł, glina i inne zanieczyszczenia, zabezpieczając tym samym zainstalowane systemy uzdatniania wody.

Jak działają filtry mechaniczne do wody?

Oferowane przez nas modele to niewielkie urządzenia, których głównym zadaniem jest ochrona różnego rodzaju sprzętów uzdatniających wodę, jak np. bakteriobójczej lampy UV, zmiękczaczy czy odżelaziaczy. Zasada działania jest w tym wypadku prosta i polega na wykorzystaniu odpowiedniego wkładu, który zapobiega przedostaniu się do instalacji wodne wszelkiego rodzaju drobnych zanieczyszczeń. Proponowane produkty cechuje łatwy i szybki montaż. Umieszcza się je bezpośrednio na rurach wodociągowych, przed urządzeniami poprawiającymi właściwości cieczy.

Szeroki wybór filtrów mechanicznych do wody

Dostępne filtry mechaniczne do wody wyróżnia wysoka skuteczność i niezawodność. Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów, co gwarantuje ich długotrwałe i bezawaryjne działanie. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się urządzenia marki Cintropur, które charakteryzuje spora powierzchnia filtracji zapewniająca efektywne zatrzymywanie zanieczyszczeń.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących doboru właściwego filtra mechanicznego do danej instalacji zachęcamy do kontaktu!

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Gross 10"

Cena 188,00 zł
Filtr AQUAPHOR Gross 10” to bardzo wydajny korpus wstępnego oczyszczania wody. Stworzony z wysokiej jakości plastiku

Gross 20"

Cena 240,00 zł
Filtr AQUAPHOR Gross 20” to bardzo wydajny korpus wstępnego oczyszczania wody. Stworzony z wysokiej jakości plastiku

Filtr Cintropur NW 18

Cena 259,00 zł
Stworzony z wysokiej jakości materiałów syntetycznych filtr Cintropur® to dobry wybór do oczyszczania wody wykorzystywanej do picia lub...

Filtr Cintropur NW 25

Cena 359,00 zł
Stworzony z wysokiej jakości materiałów syntetycznych filtr Cintropur® to dobry wybór do oczyszczania wody wykorzystywanej do picia lub...