Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Zalety kuchennych filtrów z oddzielną wylewką

Posted By: Michał Kwiatkowski w: Blog On:

Woda, którą na co dzień wykorzystujemy do picia i gotowania zasadniczo jest wodą w pełni uzdatnioną do spożycia przez dostawcę. Mimo to bardzo często jej smak, zapach oraz kolor pozostawiają wiele do życzenia.

Jak to możliwe?

Wszystkiemu z reguły winna jest infrastruktura przesyłowa, za pomocą której woda jest dostarczana do naszych domów i mieszkań. Nadal bowiem bardzo często zdarza się tak, że pewne odcinki instalacji wodociągowej pamiętają dość odległe czasy, są więc przestarzałe, a co za tym idzie korodują lub regularnie ulegają uszkodzeniu. Efekt jest taki, że stan zbiorników oraz rur zarówno tych prowadzących od dostawcy do naszej posesji, jak i tych rozprowadzających wodę w obiekcie mieszkalnym, szczególnie jeżeli jest to kamienica wybudowana kilkadziesiąt lat temu, przekładają się na jakość wody wykorzystywanej m.in. w kuchni.

Filtrowanie wody w kuchni – nowoczesne i sprawdzone rozwiązania

Chlor, ołów, bakterie, rdza czy piasek to jedne z wielu zanieczyszczeń trafiających wraz z wodą do naszych napojów oraz potraw. Są to oczywiście wysoce niepożądane “dodatki”, jednak czy możliwe jest uchronienie się przed ich spożywaniem? Na szczęście obecnie na rynku dostępne są filtry do kuchni z osobną wylewką, które świetnie spełniają swoje zadanie i bardzo dokładnie oczyszczają wodę pitną.

Docenianym przez wielu Klientów atutem tego rozwiązania jest również fakt, że system filtracyjny z oddzielną wylewką nie sprawia problemów podczas montażu oraz w optymalny sposób wykorzystuje przestrzeń dostępną pod zlewem. Jest więc świetną opcją do zastosowania w obiektach wielorodzinnych lub w sytuacjach, kiedy ze względu na warunki techniczne nie możemy zainstalować klasycznej stacji uzdatniającej. Filtr z oddzielną wylewką jest również wygodny w eksploatacji, ponieważ do wymiany wkładów nie są konieczne żadne dodatkowe narzędzia. Nic dziwnego, że tego typu systemy cieszą się sporą popularnością, a w ogólnym rozliczeniu zakup urządzenia do oczyszczania wody w kuchni to po prostu świetna inwestycja.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień