Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Aqua Service to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży uzdatniania wody. Firma działa nieprzerwanie od 2002 roku i powstała na zapotrzebowanie rynku województwa podkarpackiego jednak duże zainteresowanie naszą specjalizacją zmusiło nas do poszerzenia naszej działalności o region całej Polski jak również innych państw Europy.

W naszej ofercie znajdą Państwo kompletne systemy uznanych marek jak i nasze linie urządzeń do uzdatniania wody. Montujemy oraz serwisujemy urządzenia w oparciu o najnowsze technologie światowe.

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem takich marek jak, Pentair, Aquaphor, TMA, Delta Water Engineering, Aquafilter

Atutem naszej firmy jest sprawne funkcjonowanie działu doboru urządzeń jak i ich serwis. Nasza firma posiada własne mobilne laboratorium do badania wody toteż niemal na miejscu może zaproponować rozwiązanie problemu Państwa. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową w Polsce jak i zagranicą.