Aquaphor

  Dzbanek filtrujący Smile

  Reference: Smile WH
  zł31.71
  Wysyłka w 24h
  Color
  • White
  • Green
  • Fuksja
  Quantity
    Last items in stock

  Dzbanek filtrujący AQUAPHOR Smile to lekki i poręczny dzbanek dla całej rodziny. Posiada nowoczesny i ergonomiczny design. Jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Dostępny w ciekawej kolorystyce. Jest bardzo kompaktowy, zajmuje niewiele miejsca. Mieści się w drzwiach lodówki, zapewniając dodatkową przestrzeń w kuchni, nawet gdy nie jest zbyt duża. Dzbanek wykonany jest z bezpiecznych materiałów, dopuszczonych do kontaktu z żywnością i nie zawierających BPA. Jest lekki i bardzo wygodny w użytkowaniu.

  Dzbanek filtrujący AQUAPHOR Smile wyposażony jest w bardzo wygodną uchylną pokrywkę z systemem "Flip-top". Dzięki systemowi "Flip-top" można łatwo napełnić dzbanek wodą bez zdejmowania pokrywki. Wystarczy nacisnąć przycisk i otworzyć środkową część pokrywki, ustawiając ją w pozycji pionowej.

  Pomimo niewielkich rozmiarów, skuteczność dzbanka AQUAPHOR Smile jest zadziwiająca, o czym świadczy znajdujący się w zestawie wkład filtrujący A5. Wydajność tego wkładu wynosi nawet do 350 litrów. Wkład A5 usuwa z wody wszelkie szkodliwe zanieczyszczenia, takie jak np: związki organiczne, żelazo, ołów, chlor oraz usuwa osad i nieprzyjemny zapach.

  350 L

  Wydajność

  2,9

  Pojeność dzbanka, l

  Czysta woda zdrowa rodzina - uzdatnianie.net

  Dla niedużej rodziny

  Dzbanki filtrujące oraz filtry nakranowe to szybki sposób na poprawę jakości wody pitnej w przypadku niezbyt dużego zapotrzebowania na wodę i braku możliwości instalacji kuchennego filtra podzlewozmywakowego.

  Podstawowe rozwiązanie do dodatkowego oczyszczania wody wodociągowej, nie zawierającej dużej ilości zanieczyszczeń mechanicznych, takich jak nadmiar rdzy lub zawiesiny.

  Do małej kuchni

  Ten model jest jednym z najbardziej kompaktowych rozwiązań do oczyszczaniu wody pitnej w stosunku do standardowych filtrów w tej kategorii.

   

  Filtr idealnie sprawdza się nawet w bardzo ograniczonych przestrzeniach lub w przypadku niestandardowych opcji rozmieszczania.

  Woda bez osadu

  Dla podróżujących

  Idealny filtr dla miłośników podróży, dla działkowiczów, dla całych rodzin, przebywających na wakacjach, dla uczestników wypraw górskich i survivalowych. Sprawdzi się w każdej sytuacji, w każdym nowym miejscu, w przypadku wody o różnej zawartości zanieczyszczeń.

   

  Oszczędza czas i pieniądze, uwalnia od konieczności kupowania wody butelkowanej.

   

  Kontroluj jakość wody pitnej, chroń siebie i swoich bliskich w dowolnym miejscu dzięki filtrom do wody.

  Do wynajętego mieszkania

  Mobilne rozwiązanie problemu wody pitnej, gdy montaż stacjonarnego filtra do wody z jakiegokolwiek powodu jest niemożliwy.

   

  Natychmiastowa poprawa jakości życia (smaku i zapachu wody pitnej, smaku potraw) przy częstych przeprowadzkach lub wynajmowaniu mieszkania.

  Aquaphor
  Wydajność
  300 l
  Pojemność
  2,9 l
  Pokrywka
  typu Flip-top
  Usuwa z wody
  Chlor, mangan, żelazo

  Download

  Dzbanek filtrujący Smile

  PDF - instrukcja montażu filtra w dzbanku

  Download (303.22KB)