Aquaphor

    Dzbanek filtrujący Dalia

    Reference: Dalia LI
    zł24.39
    Wysyłka w 24h

    Lekki i kompaktowy dzbanek filtrujący przeznaczonych do małych przestrzeni, wyposażony w wygodną uchylną pokrywkę z systemem "Flip-top"

    Color
    • White
    • Limonka
    • Fuksja
    Quantity
      Dostępny

    Dzbanek filtrujący AQUAPHOR Dalia to lekki i poręczny dzbanek dla całej rodziny. Posiada nowoczesny i ergonomiczny design. Jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Dostępny w ciekawej kolorystyce. Jest bardzo kompaktowy, zajmuje niewiele miejsca. Mieści się w drzwiach lodówki, zapewniając dodatkową przestrzeń w kuchni, nawet gdy nie jest zbyt duża. Dzbanek wykonany jest z bezpiecznych materiałów, dopuszczonych do kontaktu z żywnością i nie zawierających BPA. Jest lekki i bardzo wygodny w użytkowaniu.

    Dzbanek filtrujący AQUAPHOR Dalia wyposażony jest w bardzo wygodną uchylną pokrywkę z systemem "Flip-top". Dzięki systemowi "Flip-top" można łatwo napełnić dzbanek wodą bez zdejmowania pokrywki. Wystarczy nacisnąć przycisk i otworzyć środkową część pokrywki, ustawiając ją w pozycji pionowej.

    W zestawie z dzbankiem znajduje się wkład filtrujący B5 o wydajności nawet do 300 litrów, do 3 miesięcy użytkowania przez ok. 3-4 osobową rodzinę, w zależności od jakości wody. Wkład B5 skutecznie usuwa z wody wodociągowej zanieczyszczenia mechaniczne, poprawia jej kolor, smak i zapach. Zapewnia ochronę bakteriostatyczną. Zalecany do wody o średnim stopniu twardości. Wyposażony w wygodny kalendarzyk przypominający, kiedy należy wymienić wkład.

    300 L

    Wydajnośća

    2,9

    Pojeność dzbanka, l

    Wielofunkcyjna ochrona

    Usuwa z wody wodociągowej wszelkie zanieczyszczenia, w tym m.in.: chlor, związki organiczne, metale ciężkie, fenol, rdzę.

    Product_cards_pollutants_icons

    Chlor

    Product_cards_pollutants_icons
    Rdza

    Product_cards_pollutants_icons
    Związki organiczne

    Product_cards_pollutants_icons
    Fenole

    Product_cards_pollutants_icons
    Metale ciężkie

    https://www.youtube.com/watch?v=KkABPLAsMeI&t=2s

    Aquaphor
    Wydajność
    300 l
    Pojemność
    2,9 l
    Pokrywka
    typu Flip-top
    Usuwa z wody
    Chlor, mangan, żelazo
    EAN13
    4744131013053

    Download

    Dzbanek filtrujący Dalia

    PDF - instrukcja montażu filtra w dzbanku

    Download (621.72KB)