Aquaphor

  Dzbanek filtrujący Dalia

  Reference: Dalia WH
  zł24.39
  Wysyłka w 24h

  Lekki i kompaktowy dzbanek filtrujący przeznaczonych do małych przestrzeni, wyposażony w wygodną uchylną pokrywkę z systemem "Flip-top"

  Color
  • White
  • Limonka
  • Fuksja
  Quantity
    Last items in stock

  Dzbanek filtrujący AQUAPHOR Dalia to lekki i poręczny dzbanek dla całej rodziny. Posiada nowoczesny i ergonomiczny design. Jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Dostępny w ciekawej kolorystyce. Jest bardzo kompaktowy, zajmuje niewiele miejsca. Mieści się w drzwiach lodówki, zapewniając dodatkową przestrzeń w kuchni, nawet gdy nie jest zbyt duża. Dzbanek wykonany jest z bezpiecznych materiałów, dopuszczonych do kontaktu z żywnością i nie zawierających BPA. Jest lekki i bardzo wygodny w użytkowaniu.

  Dzbanek filtrujący AQUAPHOR Dalia wyposażony jest w bardzo wygodną uchylną pokrywkę z systemem "Flip-top". Dzięki systemowi "Flip-top" można łatwo napełnić dzbanek wodą bez zdejmowania pokrywki. Wystarczy nacisnąć przycisk i otworzyć środkową część pokrywki, ustawiając ją w pozycji pionowej.

  W zestawie z dzbankiem znajduje się wkład filtrujący B5 o wydajności nawet do 300 litrów, do 3 miesięcy użytkowania przez ok. 3-4 osobową rodzinę, w zależności od jakości wody. Wkład B5 skutecznie usuwa z wody wodociągowej zanieczyszczenia mechaniczne, poprawia jej kolor, smak i zapach. Zapewnia ochronę bakteriostatyczną. Zalecany do wody o średnim stopniu twardości. Wyposażony w wygodny kalendarzyk przypominający, kiedy należy wymienić wkład.

  300 L

  Wydajnośća

  2,9

  Pojeność dzbanka, l

  Wielofunkcyjna ochrona

  Usuwa z wody wodociągowej wszelkie zanieczyszczenia, w tym m.in.: chlor, związki organiczne, metale ciężkie, fenol, rdzę.

  Product_cards_pollutants_icons

  Chlor

  Product_cards_pollutants_icons
  Rdza

  Product_cards_pollutants_icons
  Związki organiczne

  Product_cards_pollutants_icons
  Fenole

  Product_cards_pollutants_icons
  Metale ciężkie

  https://www.youtube.com/watch?v=KkABPLAsMeI&t=2s

  Aquaphor
  Wydajność
  300 l
  Pojemność
  2,9 l
  Pokrywka
  typu Flip-top
  Usuwa z wody
  Chlor, mangan, żelazo
  EAN13
  4744131013053

  Download

  Dzbanek filtrujący Dalia

  PDF - instrukcja montażu filtra w dzbanku

  Download (621.72KB)