Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Faworyt Zmiękczający

549,00 zł

446.341463 netto

7 dni

AQUAPHOR Faworyt Zmiękczający to filtr o największej wydajności ze wszystkich dostępnych na rynku filtrów z oddzielną wylewką.

Unikalny włóknisty materiał sorpcyjny - Aqualen - skutecznie usuwa z wody niebezpieczne zanieczyszczenia takie jak chlor, metale ciężkie, produkty ropopochodne i zanieczyszczenia organiczne.

Obudowa ze stali nierdzewnej dopuszczona do kontaktu z żywnością nie podlega korozji i uszkodzeniom mechanicznym i wytrzymuje ciśnienie w sieci wodociągowej nawet do 20 atmosfer. Kompaktowy filtr do wody zajmuje minimum miejsca pod zlewem i jest łatwy w użytkowaniu.

Ilość
Towar dostępny w magazynie

OPIS

Uwaga: W przypadku nie korzystania z filtra, gdy kamień w czajniku pojawi się już po kilku dniach, oznacza to, że woda jest bardzo twarda. W takim przypadku konieczna jest bardzo częsta wymiana lub regeneracja wkładów zmiękczających (raz na 2-4 tygodnie). W takim przypadku bardziej opłacalne jest stosowanie filtrów odwróconej osmozy - całkowicie usuwają nadmiar soli twardości, chronią urządzenie gospodarstwa domowego przed osadzaniem się kamienia, a napoje i potrawy zyskują wyjątkowy smak i aromat. Wkłady wymienia się raz na sześć miesięcy i raz na rok.

*Dostarczone produkty mogą się wizualnie różnić od produktów na zdjęciach, znajdujących się na stronie internetowej.

Wydajność: 12000l
Szybkość filtracji: 2.5 L/minSZCZEGÓŁY PRODUKTU